You are here Home Międzyzdroje Zakochani w Morzu Bałtyckim
Item image

Od kiedy sięgnę pamięcią nasze wakacje spędzamy nad Morzem Bałtyckim. Wcześniej były to różne miejscowości – właściwie zwiedziliśmy całe wybrzeże. Jednak od 3 lat jeździmy do Międzyzdroji co roku.

Zakochaliśmy się w tym zakątku gdzie woda bywa najcieplejsza na Bałtyku, gdzie można zobaczyć nienaruszoną przyrodę Wolińskiego Parku Narodowego, gdzie po prostu nie ma miejsca na nudę! Tutaj znajduje połączenie wypoczynek, zabawa i naturalne piękno.

Międzyzdroje nie są bardzo dużym kurortem jednak ze względu na Festiwal Gwiazd i inne imprezy kulturalne przyciągają do siebie bardzo dużo turystów zarówno Polskich jak i Niemieckich.

Nasze coroczne wakacje właśnie tu zaczęliśmy z 10-miesięcznym synkiem. I naprawdę byliśmy bardzo zadowoleni. Tu oprócz wypoczynku miejscowość oferuje dużo atrakcji takich jak oceanarium, spacer w Wolińskim Parku Narodowym i podziwianie zagrody Żubrów, wizytę w Muzeum Figur Woskowych, wystawę klocków Lego, wesołe miasteczko i wiele innych. Dla każdego czy małego czy dużego coś się znajdzie.

Nasz synek w tym roku 3 latek również był z nami na wakacjach w Międzyzdrojach – zdjęcia są tego pamiątką. Naprawdę wspomnienia mamy cudowne i z rozmarzeniem patrzymy na fotki.

Od strony gastronomicznej dla rodziny z dzieckiem dużym plusem jest ogromny wybór lokali w których można zjeść obiadek- oczywiście dla nas i dla synka rarytasem był obiad ze świeżym dorszem – mmmnnn…pycha! Ale nie mogło zabraknąć także gofrów z owocami i bardzo śmietankowych lodów ;)

Muzyka która rozbrzmiewa ze wszystkich stron (wieczorne koncerty, tańce wodza Indiańskiego, pokazy młodych talentów) dodaje uroku wieczornym przechadzkom promenadą. A gdy już jest ciemno warto wyjść na Międzyzdrojskie Molo by ujrzeć lecące z plaży lampiony szczęścia.

Kolejny urlop spędzony nad naszym Bałtykiem zaliczamy do bardzo udanych i polecamy Międzyzdroje wszystkim rodzinom – tu nie można się nudzić!


Wakacje z dziećmi nad morzem – poznaj kolejne podróże:

Oceń obiekt