You are here Home Darłowo Urocze Darłowo
Item image

Co roku z dzieciakami lądujemy w Darłowie – miasteczku typowo turystycznym, które w lecie tętni życiem a w okresie jesienno-zimowym zamiera i pustoszeje po to tylko aby dać się odkryć na nowo z innej strony:) Piękne piaszczyste plaże, czysta woda, atrakcje dla dzieci i dorosłych,dobra baza wypadowa do okolicznych miejscowości.

Polecam!

Nasze dziewczynki mają obecnie 3 i 5 lat i ich smutne miny w dniu powrotu do domu (mimo,iż także mieszkamy nad morzem) są wystarczającym powodem aby wrócić do tego uroczego miejsca za rok:) i znowu cieszyć się udanymi wakacjami! W ciepłe i słoneczne dni oczywiście plaża,pyszne lody i gofry, wypad do Jarosławca czy Ustki. W pochmurne lub deszczowe dni kino w Słupsku lub Koszalinie , basen , gry i zabawy. Rano wędkowanie a wieczorem romantyczny spacer, blask księżyca, szum fal, odgłosy wszechobecnych mew, spotkania z przyjaciółmi – tu naprawdę jest co robić:)

Podsumowując:

Darłowo – z pewnością warto odwiedzić, zakochać się i powracać! Dodatkowo warto zaplanowac swój przyjazd w okresie trwania corocznego zlotu pojazdów militarnych, który robi wrażenie zarówno na małych jak i tych większych, znajdzie tam dla siebie coś tatuś, mamusia i szkraby:)


Wakacje z dziećmi nad morzem – poznaj kolejne podróże:

Urocze Darłowo 5.00/5 (100.00%) 2 votes