You are here Home Mielno Mój Dom
Item image

Kocham Morze. Kocham nasz polski Bałtyk!!! Kocham i wiosną i upalnym latem, jesienią w czasie szalonego sztormu ikocham też mroźną zimą, kiedy to nawet pieniste fale zmieniają się w kawałki lodu.

Uwielbiam morski piasek ,maleńkie kamyczki drobniejsze jeszcze niż łepek szpilki… Zawsze odrobinę plaży noszę w swoich torebkach (szkoda ,po prostu szkoda mi tego piasku wysypać).

Cenie krzyk mew, białych i wielkich, wyglądających groźnie i posępnie.Ubóstwiam wręcz gorące latem kamyki i maleńkie muszelki leżące na brzegu plaży. Szum fal jest dla mnie ukojeniem, w dźwięku tym odnajduję spokój dla swojej stroskanej duszy.

Zapach morza natomiast jest czymś w rodzaju uniesienia. Zapach morskiej wody to również rozmyślanie i pogoń za marzeniami. Z Bałtykiem związane są moje najpiękniejsze wspomnienia. Zachody i wschody słońca, romantyczne spacery, letnie tłumy plażowiczów, zabawy,wycieczki rowerowe, zakazane ogniska organizowane jeszcze za czasów szalonych młodych lat, wędrówki bosą stopą i wszelkie długie tułaczki celem przemyślenia i odnalezienia sensu życia.

Wychowałem się nad morzem. Tęsknię za Bałtykiem bardzoooooooo! Fotografie związane z Bałtykiem przywołują wspomnienia, budzą emocje i uwalniają tęsknotę…Bałtyk – to tam jest mój dom rodzinny... Los przyprowadził mnie do miasta tętniącego przepychem, zapomnieniem o uczuciach, wypełnionego życiem w biegu i chaosem..


Wakacje z dziećmi nad morzem – poznaj kolejne podróże:

Mój Dom 5.00/5 (100.00%) 1 vote