You are here Home Pobierowo Kochamy polskie morze!
Item image

Kochamy polskie morze! Jeździmy tam co roku. Najpiękniejsze wspomnienie to to, o zachodzie słońca. Wraz z synkiem i mężem spędzaliśmy wieczory na plaży. Szum morza, zachodzące słońce, śpiew mew. Kochamy to! Cisza, spokój, relaks i nasza rodzinka razem. Wszystkim rodzinom polecamy taki wypad. Bardzo zbliża i łączy więzi.
W ciągu dnia budowanie zamków z piasku, kopanie dołków, opalanie i kąpiele. Nie ma nic piękniejszego! Bo szczęśliwi, zrelaksowani rodzice to także szczęśliwe dziecko ;)
Generalnie Pobierowo jest bardzo przytulną i spokojną miejscowością. Nie ma tam tłumów i można spokojnie rozłożyć się na plaży, bez obawy o brak miejsca.
Co roku organizowanie są tam wszelkiego rodzaju imprezy. Np. Festiwal Bollywood, Przeciąganie liny nocą, z udziałem Sławomira Toczka. Biegi śniadaniowe i wiele innych.
Jest także mini wesołe miasteczko, oceanarium. Raj dla dzieci.
W pobliskich miejscowościach jest Bałtycki Park Dinozaurów, Latarnia morska, park kolejek miniaturowych, dom bajek. Dzieci wraz z rodzicami mogą każdego dnia zobaczyć coś nowego. My osobiście polecamy Pobierowo. Nasz synek również uwielbia tę miejscowość i lubi tam jeździć.
Nad Bałtykiem fajnie jest, ponieważ o ile dopisze pogoda, można się opalić, wykąpać w morzu, pojeździć na gokartach, zwiedzić pobliskie miejscowości.
Ja jako mama pamiętam gdy będąc dzieckiem wyjeżdżałam na kolonie. Mieszkałam na Śląsku więc rodzice dbali o to, bym raz w roku chociaż mogła zażyć świeżego powietrza z jodem. To były wspaniałe czasy. Teraz gdy mam własne dziecko, chce zarazić go miłością do polskiego morza. Tutaj naprawdę jest klimatycznie i pięknie! Owszem, wyjeżdżaliśmy dużo za granicę, a;e jak to mówią: „cudze chwalicie swego nie znacie”. Ale…. my znamy i polecamy! I nawet wolimy nasze…. Polskie! Bałtyk jest cudowny! W tym roku nawet popłynęliśmy statkiem w Dziwnowie. Wyobraźcie sobie jakie to było przeżycie dla 3 latka który uwielbia bajkę „Piotruś Pan”. Chwilami jego wyobraźnia poniosła go bardzo daleko haha i był Kapitanem Hakiem :)
Nie ma nic piękniejszego nad wyobraźnię dziecięcą. Polecamy, polecamy, polecamy! Z całego serca! Bo nasze morze jest najwspanialsze!


Wakacje z dziećmi nad morzem – poznaj kolejne podróże:

Oceń obiekt