You are here Home Władysławowo Cudowny pobyt we Władysławowie z niemowlakiem i 6-latkiem
Item image

Chciałam polecić wszystkim rodzicom z małymi dziećmi ( i nie tylko)miejsce na super pobyt nad naszym pięknym Bałtykiem. Jeśli chcecie wyjechać nad Polskie Morze ale jesteście pełni obaw co do wyboru miejsca to ja wam pomogę .

Polecam pobyt we Władysławowie ,dokładnie w pensjonacie Wojciech ,który położony jest w cichej i bezpiecznej dzielnicy . W pensjonacie jest czyściutko i pachnąco -co ma duże znaczenie wyjeżdzając z z niemowlakiem ,który wiadomo wszystko wkłada do bużki . Pokoje są bardzo wygodne, ładne,kameralnie urządzone z pięknymi balkonami z których można podziwiać zapierający dech w piersiach widok na Zatokę Pucką .

Do dyspozycji mojego maleństwa było krzesełko do karmienia w pokoiku ,można było wypożyczyć łóżeczko z pachnącą pościelą , dosłownie wszystko dla dzieciaczka ..nawet inhalator….

W sali zabaw- która jest imponująca ,jest wiele atrakcji dla starszego dziecka jak i dla malucha ,co wiadomo przy niepogodzie jest super sprawą. Kuleczki w basenie dla mniejszych dzieci czuściutkie,słyszałam że gospodarze siadają cała rodzinką wysypują je i po kolei każdą z osobna czyszczą. .

Dla rodziców przygotowano rówież strefę relaksu; sauny,fotel masujący, Całoroczną Słoneczną Plażę-czyli solarium eksklusive.
Restauracja jest piękna,dania dostosowane rówież dla dzieci -przepyszne. Do dyspozycji gości jest też aneks kuchenny,czyściutki aż miło z lodówką i mikrofalówką.
Gospodarze Wojciecha to przemili i przesympatyczi ludzie,którzy zasługują na same pochwały. Niezwykle pomocni -gdy mojego maluszka dopadła choroba,umożliwili mi kontakty z prywatym pediatrą,z ośrodkiem zdrowia i nawet zaopiekowali się starszym dzieckiem kiedy my udaliśmy się z młodszym po poradę -w nocy -do szpitala w Pucku.

Gdy już opuścimy ten rozkoszny pensjonat to Władysławowo i okolice mają wiele do zaoferowania , Zacznijmy od pięknej szerokiej plaży z czystym piaskiem,łagodne zejścia umożliwiają spacer z wózkiem .
A gdy już znudzi się dzieciakom plaża,morskie fale i zamków piaskowych będzie dość ( w co wątpię-wtedy np.obiecajcie powrót na ujmujący  zachód słońca -może zadziała…) można zwiedzić wieżę widokową z Muzeum motyli,z tarasu wieży można podziwiac widok
na panoramę miasta ,port rybacki ,Morze Bałtyckie oraz Zatokę Pucką (podobo jest na niej miejsce, gdzie można przejść zatokę z Kuźnicy do Pucka- po kolana we wodzie-znają je tylko miejscowi Kaszubi-może ktoś z was odnajdzie to miejsce?).
Spacerek Aleją Gwiazd Sportu rówież będzie nielada atrakcją.
Dzieci będą mieć świetną zabawę gdy zabierzecie je do lunaparku w cetrum miasta.
Ciekawie moża spędzić nawet cały dzień w Ocean Parku we Władysławowie.
Władysławowo oferuje dzieciakom co krok atrakcyjne place zabaw,jestem pod wrażeniem ! Polecam wycieczkę ścieżką rowerową która prowadzi od Władysławowa aż na sam Hel.
Po drodze jest wiele urokliwych miejsc ,np.zobaczycie po prawej stronie zatokę a po lewej morze. Można odwiedzic Chałupy, port w Jastarni czy molo na zatoce w Juracie .
W samym Helu polecam wyprawę do fokarium ,warto wybrac się na karmienie fok ,wtedy dzieciaki maja najwięcej frajdy.
Wyprawa na cypel też będzie mega ciekawa .Pełno tam bunkrów,armat i tajemniczych miejsc.Warto zajrzeć rówiez do portu.

Polskie morze jest najlepsze o każdej porze roku ,zwłaszcza dla alegrików małych i dużych .
Tylko tutaj dzieciaki poczują morską bryzę , może znajdą bursztynki czy muszelki,
pooddychają zbawiennym jodem i poczują smak świeżej fląderki…
Władysławowo może być najlepszą bazą wypadową do Gdańska ,Gdyni czy Sopotu.
Przedstawiłam miejsce nad Bałtykiem ,gdzie można spędzić komfortowo pobyt dla ciała ,ducha i oczu…

…Gdy tylko wspomnimy nasz pobyt w tej urokliwej miejscowości na twarzy mojego syna natychmiast pojawia się uśmiech , błysk w oczkach (które mówią jedżmy tam ,teraz,już…) i wtedy wiem ,że z pewością wrócimy tam z chęcią wszyscy!

Dzieci kochają Bałtyk ale my dorośli też….


Wakacje z dziećmi nad morzem – poznaj kolejne podróże:

Cudowny pobyt we Władysławowie z niemowlakiem i 6-latkiem 5.00/5 (100.00%) 27 votes